ADVEROL
FIRMA
NASI KLIENCI
USŁUGI
VERTICALE
ROLETY
ŻALUZJE
MARKIZY
FOLIE
PLISY
MOSKITIERY
REKLAMA
GALERIA
KONTAKT
 

Proponujemy państwu

Wykonanie wszelkich specjalistycznych prac, związanych z instalacją nośników reklamy wizualnej, oraz realizacją projektów graficznych z wykorzystaniem najnowszych technik komputerowych.

 

Kasetony podświetlane- Jednostronne lub dwustronne stanowią uniwersalny środek promocji produktów lub znaków firmowych.
Służą też do oznaczania miejsc, obiektów, i dróg komunikacyjnych.
Stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, są świetnie widoczne w porze dziennej i nocnej.
Stanowią doskonały punkt informacyjny dla stałych i przyszłych klientów. Kasetony podświetlane wykonujemy z profili aluminiowych lub tworzyw sztucznych.
Lico kasetonu wykonane jest z bezbarwnej pleksi, na której naniesiona jest grafika reklamowa. Wewnątrz ukryta jest instalacja elektryczna.

Banery-Wykonujemy w dwojaki sposób.
Metodą sitodruku i wyklejania.
Jako podłoże wykorzystujemy tkaninę obustronnie powleczoną PCV. Charakteryzuje się ona bardzo dużą wytrzymałością na rozerwanie, odpornością na wahania temperatur, zawilgocenie i promienie UV. Wykorzystywanie najwyższej jakości farb przystosowanych do druku na podłożu PCV daje gwarancję trwałości i wysokiej estetyki banera. Standardowo banery są wzmacniane na wszystkich brzegach i uzbrajane oczkami metalowymi lub plastikowymi.

Tablice i szyldy -Dwie powierzchnie ekspozycyjne, mocowane prostopadle do płaszczyzny elewacji, lub w przypadku szyldu - jedna powierzchnia ekspozycyjna, mocowana bezpośrednio do ściany budynku.
Źródło światła umieszczamy na zewnątrz. Szyldy i tablice wykonywane są w kształcie i wymiarach dostosowanych do wymogów Klienta.
Grafika powierzchni ekspozycyjnych uzyskana może być przy pomocy folii samoprzylepnej, plexiglasu, liter przestrzennych, bądź kolorowego wydruku. Powierzchnie boczne szyldów i kasetonów wykonane są z profili aluminiowych lub plexiglasu.

Napisy na wszelkiego rodzaju pojazdach.-Grafika jest drukowana lub wycinana ploterowo z folii samoprzylepnej. Dowolne kształty, loga firmy, informacje.
Napisy to doskonała ruchoma reklama firmy. Wykonujemy projekt graficzny, oraz oklejenie pojazdów.


Stojaki reklamowe- Są idealnym, mobilnym nośnikiem reklamy do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. Szczególnie chętnie stosowane w miejscach o dużej frekwencji przechodniów.
Nasza oferta skierowana jest szczególnie do sklepów i firm usługowych.

Litery przestrzenne-Technologia produkcji liter przestrzennych umożliwia wykonanie liter o dowolnym kształcie, kolorze, sposobie świecenia, wymiarze, zgodnym z oczekiwaniem zamawiającego.
Proponujemy litery podświetlane lub niepodświetlane wykonane: lico - z plexi, boki folia aluminiowa.
Kolorystyka liter może być dowolna według życzenia klienta.


Twoja reklama będzie skutecznie konkurować na rynku reklamy wizualnej
| Kasetony | Banery | Tablice | Szyldy | Napisy | Stojaki | Litery |
Reklama w Internecie
WebReklama
Domeny - Hosting