FIRMA ADVEROL - Istnieje na rynku od 01.09.1997 roku. W tym czasie zdobyliśmy niemałe już doświadczenie w branży w której pracujemy. Poświadcza to ilość oraz rodzaj klientów (Firm) z którymi współpracujemy (Patrz klienci firmy). Firma zajmuje się produkcją oraz montażem: ROLET, VERTICALI, ŻALUZJI, PLIS, MARKIZ, FOLII OKIENNYCH, MOSKITIER.
Przedmiotem działalności firmy są: Usługi ślusarskie, wykonywanie robót budowlanych, wykończeniowych, wnętrzarskich, sprzedaż elementów żaluzjowych, pośrednictwo w usługach wnętrzarskich, pranie i czyszczenie verticali, składanie montaż oraz serwis rolet budowlanych, materiałowych, okien, żaluzji pionowych i poziomych, z elementów, montaż folii okiennych i samochodowych.
Adres biura oraz miejsca prowadzenia działalności firmy na stronie głównej, albo na stronie kontakt.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Kliknij aby powiększyć mapęNasza lokalizacja

Biura:
Warszawa 01-443 ul.Ciołka 16 lok. 111
Warszawa 01-158 Agawy 3
tel/fax 631-65-65
tel.kom 601-666-188
e-mail adverol@adverol.com.pl

 

 

Pragniemy wyrazić uznanie dla firmy ADVEROL Dariusz Augustyniak z usług, której wielokrotnie korzystaliśmy zakładając w siedzibie BUDEXPORT verticale oraz rolety. ADVEROL posiada fachową obsługę w zakresie doradztwa oraz montażu verticali, rolet, oraz żaluzji. Usługi były wykonane terminowo z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb a ich jakość nie budzi zastrzeżeń. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą ADVEROL i dlatego polecamy jej usługi przyszłym klientom.

BUDEXPORT Sp z .o.o
Dyrektor

Mgr.inż Marek Sochanowicz

Pragniemy poinformować iż III Inspektorat PZU S.A. w Warszawie korzystał z usług firmy "ADVEROL" Dariusz Augustyniak w zakresie montowania verticali w siedzibie Inspektoratu przy ul. Conrada oraz ul. Broniewskiego 8a. Współpraca z Panem Dariuszem Augustyniak przebiegała szybko, sprawnie, a jakość usług wykonywanych w budynkach nie budzi zastrzeżeń.

PZU S.A. Oddział Okręgowy w Warszawie III Inspektorat
Dyrektor

Małgorzata Król

Biuro Mazurkas Travel jest jedną z wiodących firm turystycznych na polskim rynku. Zajmuje się turystyką przyjazdową i wyjazdową, świadczy usługi transportowe oraz organizuje konferencje i kongresy dla potrzeb renomowanych firm zarówno polskich jak i zagranicznych.
Z uwagi na lokalizację Biura Mazurkas Travel przy ulicy Długiej 8/14 na Starym Mieście, okna stanowią wizytówkę naszej firmy i dlatego stale dbamy o ich nienaganny wygląd. W tym zadaniu od kilku lat pomaga nam firma Aderol, której zlecamy wykonanie takich usług jak montaż, czyszczenie, naprawę verticali i żaluzji.
Dlatego też z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Adverol, zapewniającą zawsze profesjonalną i skuteczną obsługę.

Mazurkas Travel Sp. z o.o
Kierownik administracji

Beata Rosińska

Szanowni Państwo,
Chcielibyśmy wyrazić swoje uznanie na temat dotychczasowej współpracy z firmą ADVEROL w zakresie doradztwa i montażu verticali w siedzibie naszej spółki.
Usługi były wykonane zawsze w ustalonym terminie, a ceny zaś odpowiadały jakości usług.
Jesteśmy zadowoleni z usług świadczonych przez firmę ADVEROL i śmiało możemy zarekomendować jej usługi przyszłym klientom.

ALATUS Sp. z o.o.
Vice Prezes Zarządu

Jarosław Łukasiewicz

Możemy śmiało polecić państwu "Firmę ADVEROL Pana Dariusza Augustyniaka", z którą bezkolizyjnie współpracujemy od roku.
Firma bez zarzutów wywiązuje się z obowiązków gwarantowanych umową, działa szybko i zdecydowanie, charakteryzuje się kulturą osobistą osób zatrudnionych.

MODULVEGGER
Chief Executive Officer
Max Arnhjell

Adverol jest wykonawcą verticali i rolet w Ośrodku Medycyny Pracy i Lecznictwa w Warszawie ul. Górczewska 89. Współpraca układa się bardzo dobrze. Prace zawsze wykonane są terminowo i zgodnie z zamówieniem.

Ośrodek Medycyny Pracy i Lecznictwa
Kierownik działu Zaopatrzenia

Sylwia Czarnecka


ADVEROL
FIRMA
NASI KLIENCI
USŁUGI
VERTICALE
ROLETY
ŻALUZJE
MARKIZY
FOLIE
PLISY
MOSKITIERY
REKLAMA
GALERIA
KONTAKT
 
Od 1997 roku firma wykonała usługi u 3456 klientów. Oto listy referencyjne, niektórych z nich:
Reklama w Internecie
WebReklama
Domeny - Hosting