ADVEROL
FIRMA
NASI KLIENCI
USŁUGI
VERTICALE
ROLETY
ŻALUZJE
MARKIZY
FOLIE
PLISY
MOSKITIERY
REKLAMA
GALERIA
KONTAKT
 
Firma nasza ma zaszczyt zaoferować Państwu najnowocześniejszą technikę zabezpieczenia powierzchni szklanych przed szkodliwym, nadmiernym promieniowaniem słonecznym za pomocą folii okiennych w systemie Armorlite i Sun-Gard/Glass-Gard.
Pokrywając zwykłą szybę naszymi foliami, uzyskujecie państwo szybko i nakładem niewielkich środków ochronę osób i mienia, wymierne korzyści ekonomiczne (oszczędność energii) jak i zwiększenie komfortu.
Szeroki zaś wachlarz możliwości ich wszechstronnego zastosowania pozwoli zaspokoić indywidualne Państwa oczekiwania.

Aby przybliżyć Państwu tematykę przedstawimy poniżej krótki opis poszczególnych rodzajów oferowanych przez nas folii.

Folie Bezpieczeństwa z elementami Antywłamaniowymi Jak sama nazwa wskazuje zabezpieczają przed włamaniem, a więc przed przebiciem szyby na wylot. Montowane są w wystawach sklepowych, bankach, zakładach pracy, warsztatach, budynkach mieszkalnych, urzędach pocztowych, domach i mieszkaniach prywatnych. Są produktem trudno palnym, odpornym na zadrapania.

Folie Ochronne Są foliami zabezpieczającymi przed rozpryskiwaniem szyby na małe, ostre i niebezpieczne kawałki. Podwyższają trwałość szkła i zabezpieczają przed eksplozją, są odporne na ciśnienie wybuchowe. Montowane są w szkołach, przedszkolach, szpitalach, przychodniach zdrowia i innych budynkach użyteczności publicznej.

Folie Przeciwsłoneczne Zapobiegają nadmiernym nagrzewaniu się i naświetlaniu pomieszczeń poprzez tłumienie promieniowania słonecznego. Ponadto redukują promieniowanie UV do 99% eliminując efekt blaknięcia przedmiotów i towarów. W znacznym stopniu poprawiają estetykę budynków.
Montowane są wszędzie tam, gdzie należy unikać nasłonecznienia np. w biurach, budynkach mieszkalnych, urzędach, pomieszczeniach ze szklanymi dachami, letnich ogrodach, budynkach zabytkowych, muzeach i wystawach sklepowych.

Folie Lustrzane, termoizolacyjne Dają znakomity efekt dekoracyjny, a przede wszystkim pozwalają widzieć nie będąc widzianym. Chronią przed ciekawskimi spojrzeniami, zabezpieczają przed oślepianiem i ciepłem z zewnątrz. W lecie odbijają ciepło słoneczne na zewnątrz (redukcja ciepła słonecznego do 50-80%) a zaś w zimie odbijają uciekające ciepło z powrotem do pomieszczenia (redukcja utraty ciepła15-30%). Zastosowanie powyższych folii pozwoli Państwu obniżyć koszty eksploatacji urządzeń klimatyzacyjnych w lecie i koszty ogrzewania w zimie. Montowane są w zakładach pracy, halach produkcyjnych, urzędach, biurach, magazynach itp.

Folie Samochodowe Chronią przed nasłonecznieniem wnętrza, jak i przed wglądem z zewnątrz gwarantując miły i intymny klimat pomieszczenia samochodu. Bardzo skutecznie redukują promieniowanie UV, chroniąc wnętrze samochodu przed blaknięciem. Folie te podnoszą znacząco komfort, jak i bezpieczeństwo jazdy.

Folie Matowe Zapewniają prywatność intymność przebywania w biurach i domach. Tworzą nowy wymiar w architekturze


Wszystkie oferowane przez nas folie to produkty najwyższej jakości atestowane, posiadające certyfikaty. Produkowane w oparciu o jakościową normę ISO 9000 i 9002. Fabrycznie wyposażone w zewnętrzną powłokę ochronną SR odporną na ścieranie, zapewniają długie lata trwałości, poparte 7-letnią gwarancją producenta na niezmieniony wygląd i parametry techniczne. Przy odpowiednim czyszczeniu nasze folie są bez ograniczenia trwałe.


Rodzaje folii

Folie o szerokości 1830 mm - umożliwiają instalacje w jednym kawałku na dużych witrynach okiennych oraz zmniejszają straty folii na mniejszych oknach (dostępne np. dla folii 4mil, 12 mil. czy silver20).
Folie typu Power/P - napylane folie termiczne, które zmniejszają straty ciepła w zimie (obniżają współczynnik K o 25%), a w lecie zatrzymują energię słoneczną na zewnątrz do 60-70% nie wpływając na zmianę naturalnego oświetlenia pomieszczenia (redukcja efektu lustra). 15 lat gwarancji.
Folie napylane typu Solar Bronze (np. BS 50) - odrzucają promieniowanie radiowe, chroniąc tym samym komputery i inne urządzenia elektroniczne przed zakłóceniami jak i przed szpiegostwem.
Folie z klejem DPS - (przeciwsłoneczne i termiczne), umożliwiają łatwy i szybki montaż folii w trudnych warunkach. Folie z klejem DPS się nie elektryzują i w związku z opóźnionym działaniem kleju dają możliwość korekty złej instalacji.
Folie samochodowe (termo-kurczliwe) - umożliwiają instalację folii na szybach profilowanych z jednego kawałka, charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi - zatrzymują do 67% całkowitej energii słonecznej (folie typu AR15 i AR35 posiadają dożywotnią gwarancję).
Folie typu 8 mil. - Występują w opcji silver 20 i power 75.

Reklama w Internecie
WebReklama
Domeny - Hosting